Sony Ericsson Themes Creator

Sony Ericsson Themes Creator 4.16

Spraw by Twój telefon wyglądał dokładnie tak jak zapragniesz

Zalety

  • Prostota obsługi
  • Możliwość zmiany dźwięków
  • Ekran każdej opcji może wyglądać inaczej

Wady

  • Import tylko z plików GIF
  • Przyciski zamykania i maksymalizacji okna po prawej stronie

Bardzo dobry
8

Sony Ericsson Themes Creator to darmowy program do tworzenia schematów graficznych do telefonów Sony Ericsson. Pozwala zaprojektować wygląd menu każdej słuchawki tej firmy.

Menu telefonu to bardzo ważny element, z którym obcujemy codziennie. Sony Ericsson Themes Creator pozwala spersonalizować go na tyle by odpowiadał dokładnie naszym upodobaniom. W Internecie dostępnych jest wiele schematów graficznych, jednak dzięki temu programowi stworzymy dokładnie taki jaki chcemy mieć. Niestety nie ma możliwości dodawania nowych telefonów i jeśli naszego nie ma na liście to musimy czekać na aktualizację.

Obsługa Sony Ericsson Themes Creator jest bardzo prosta. Jedyny szczegół wprowadzający w błąd, to przycisk zamykania okna po prawej stronie Program oferuje dwa tryby pracy. Ekspercki oraz kreator dla mniej zaawansowanych użytkowników. Pozwala on ustalić kolorystykę i wygląd poszczególnych ekranów, ich tło, a nawet dodać animacje i własne efekty. Elementy interfejsu można stworzyć bezpośrednio w Sony Ericsson Themes Creator lub zaimportować z własnego pliku GIF. Daje się nawet wstawić animację SWF, kod XML lub efekty dźwiękowe.

Jeśli posiadasz telefon Sony Ericsson i dysponujesz chwilką czasu, Sony Ericsson Themes Creator to bardzo interesująca propozycja. Dzięki niemu można sprawić, że nasz aparat stanie się na prawdę niepowtarzalny.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Więcej
Sony Ericsson Themes Creator

Download

Sony Ericsson Themes Creator 4.16

Opinie użytkowników o Sony Ericsson Themes Creator